Velkoobchod

 

Jelikož se pohybujeme ve velkém světě značek, velkém počtu výrobců, nejsme proto schopni nakoupit a zveřejnit veškeré zboží, proto je jen zlomkem našich možností. Máme v strategických zemích EU a USA několik smluvních partnerů, proto reagujeme vždy na poptávku z Vaší strany a nemáme žádné hranice s dodáním Vámi poptávaného zboží. Na veškeré zboží zaručujeme 100% záruku a pravost a s veškerými partnery dbáme na smluvním vztahu (obchodní smlouva). Zároveň se však nebráníme ani případným obchodním nabídkám. Mile rádi tím rozšíříme zázemí našich dlouhodobých velkoobchodních partnerů.

Spolupracujte s profesionály - nabízíme Vám možnost přímé spolupráce s naší společností a plnou podporu při realizaci vlastního e-shopu či kamenné prodejny ať se spodním prádlem či značkovým oblečením. Neztrácejte čas hledáním strategických partnerů v cizích zemích a neberte na sebe riziko ztráty financí. Zboží, které si u nás můžete zakoupit nakupujeme pouze a jen u výrobců či certifikovaných dodavatelů jednotlivých značek. Tato skutečnost ve své podstatě znemožňuje, aby nám bylo dodáno zboží v horší kvalitě nebo zboží neoriginální.

Zboží, které naleznete v naší nabídce internetových obchodů, jsou tedy od stejných dodavatelů, kteří dodávají výrobky do klasických kamenných obchodů nejen v ČR, ale v celé Evropské Unii. Jako garance kvality výrobků mohou také sloužit reference našich partnerů v České republice, Polsku a Slovensku. Naše výrobky dodáváme do řady kamenných obchodů v celé České a Slovenské republice odkud je vždy dodáváno zboží našim partnerům.

Máte zájem o spolupráci a chybí Vám však širší sortiment či konkrétní značka v nabídce??? Rádi se staneme Vašim strategickým partnerem. Poptávky zpracováváme vždy dle aktuální situace na trhu. Není pro naší společnost překážkou, má-li klient specifické požadavky a představy. Patříte-li k těm, kteří by s námi rádi spolupracovali, pošlete nám prosím svou poptávku/nabídku:

Velkoobchodní oddělení:
telefon: + 420 773 36 37 38
e-mail: info@internet-trade.cz
 


copyright © 2010 - internet-trade.cz

Kontakt

Internet Trade s.r.o

Adresa: Navrátilova 224/1, Brno 616 00
Číslo účtu:
197978722/0600 (GE Money)

E-mail: info@internet-trade.cz

Rychlý kontakt