Kdo jsme

Jsme mladá a dynamická společnost, jejíž hlavní činností je provozováním e-shopů s luxusním spotřebním zbožím jak v České republice, tak i na Slovensku. Využíváme svých dlouholetých kontaktů ze zahraničí a stále přinášíme nové a nové produkty nejen na již existující e-shopy, ale především přinášíme nové a nové e-shopy profilované na konkrétní segmenty trhu a zákazníky.

Každý e-shop má na starost manager, který Vám je schopen odborně poradit. Většinou je daný obor i jeho koníček, tudíž Vám rád zodpoví otázky nejen z odborného hlediska, ale především dle vlastní zkušenosti.

Zboží, které je na e-shopech nabízeno, je od autorizovaných prodejců buď v ČR nebo EU včetně Certificate of origin především u těch renomovanějších značek.

Každý zákazník při nákupu na kterémkoli z našich e-shopů získává slevu 5% na další nákup v všech našich e-shopech  - i na nově vzniklých e-shopech.

Jelikož máme také zkušenosti s nakupováním v cizích e-shopech, kde se nám nedostalo servisu nebo informací, které jsou od e-shopů očekávány, rozhodli jsme se dokázat Vám zákazníkům, nejen že to jde, ale především, že to funguje.

Proto, pokud se Vám na kterémkoli z našich e-shopů nebude cokoli líbit, nebo přistup managera nebude vyhovující, napište nám, budeme opravdu moc rádi, že budeme moci „váš svět internetových obchodů“ zdokonalit buď o Vaši připomínku či námět – info@internet-trade.cz

Našim motem je „váš svět internetových obchodů“, proto budeme rádi když naše shopy se stanou opravu Vaším světem a služby, které jinde nedostáváte, budou u nás standardem.

Portfolio zboží, které naleznete v našich e-shopech:

·     

··            Značkové hodinky

·              Luxusní šperky

Kv· 

Vítejte ve „vašem světě internetových obchodů…“

 

Tým Internet Trade s.r.o. Czech Republic

 


copyright © 2010 - internet-trade.cz

Kontakt

Internet Trade s.r.o

Adresa: Navrátilova 224/1, Brno 616 00
Číslo účtu:
197978722/0600 (GE Money)

E-mail: info@internet-trade.cz

Rychlý kontakt